Продавець Везучий гачок розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
829 відгуків
Оптовим покупцям прайс листЗавантажити

Наразі компанія не може обробляти заявки клієнтів. Замовлення та повідомлення для компанії, надіслані з 24.09.2024 по 06.10.2024, будуть опрацьовані пізніше. З 07.10.2024 компанія продовжить роботу у звичайному режимі.

Магазин риболовецького спорядження "Везучий гачок"
Графік роботи
  • Понеділок
    08:3016:30
  • Вівторок
    08:3016:30
  • Середа
    08:3016:30
  • Четвер
    08:3016:30
  • Пʼятниця
    08:3016:30
  • Субота
    08:3016:30
  • Неділя
    10:0016:30
Контакти
+380 (66) 725-05-19
+380 (96) 041-04-10
ViberПрийом замовлень
Везучий гачок
вул.5-го вересня 113, Мерефа, Україна
Lucky-hook.com.ualuckyhook2014@gmail.com+380960410410

Перелік обов'язкового спорядження для риболовлі

Перелік обов'язкового спорядження для риболовлі

Риболовля приваблює не тільки адреналіном і азартом від добре яка хоче лову, але своєю індивідуальністю. Важко знайти два і більше рибалки, які б користувалися одним і тим же спорядженням. Особливо сьогодні, коли виробництво аксесуарів для цього заняття поставлено на потік практично в кожній країні світу. Відмінності починаються вже на етапі вибору вудки: для кого-то спінінг є найкращим рішенням для риболовлі, інші зберігають вірність поплавковим моделям. Що вже говорити про моделі рюкзаків, ящиків або подсаков.

Однак є кілька речей, які входять в обов'язковий перелік, і неважливо де, коли і яку рибу ви збираєтесь ловити.

 

Обов'язковий перелік спорядження

 

Оскільки вибір аксесуарів для риболовлі виключно великий, краще класифікувати спорядження не за призначенням. Отже, вам обов'язково знадобляться товари, відповідні наступного переліку вимог:

  • вудка і снасті (на ваш смак);
  • ємність для зберігання снастей (в залежності від уподобань це може бути як рюкзак, так і ящик);
  • підсаку;
  • ємність для зберігання прикорму (може в подальшому використовуватися в якості тари для вилову);
  • сіль (для збереження свіжості улову);
  • одяг по сезону і погоді;
  • сумку або рюкзак для зберігання особистих речей, аптечки.

Цей перелік спорядження є найбільш простим і розрахований на любительську риболовлю протягом короткого часу (один день).

http://fish-mir.com/image/data/odezhda%20dlja%20rybalki.jpg

Для зимової риболовлі або поїздки на озера на кілька днів знадобиться набагато більше речей, однак вони більше відносяться до туристичного спорядження.

 

Підсаки

Використання підсаку є практично стовідсотковою гарантією, що в останній момент риба не зірветься. Саме з цієї причини даний товар відноситься до обов'язкового переліку спорядження для риболовлі. Сьогодні існує чимало моделей, як від вітчизняних, так і зарубіжних виробників.

Вибирати підсаку потрібно з урахуванням особливостей майбутньої експлуатації. Так, розмір обода обов'язково має відповідати розміру риби. В іншому діють наступні правила:

  • рукоять підсаку вибирається «чим довше, тим краще»;
  • матеріал сітки повинен бути максимально міцним (а для щуки ще і стійким до зносу);
  • розбірні і телескопічні рукояті кращі, так як вони простіше в транспортуванні;
  • матеріал виготовлення повинен бути міцним і легким.

До речі, в сучасних рибальських рюкзаках часто передбачені спеціальні петлі для фіксації розібраного підсаку. А якщо діаметр обода в розбірного вироби невеликий, він цілком вміститься в ящик.

 

Рибальські ящики

Думки щодо ящиків і рюкзаків існують різні. Одні впевнені, що рюкзак незручний для зберігання снастей через відсутність жорсткості конструкції. Однак цей недолік легко компенсується сучасними компактними скриньками, які спочатку розраховані на експлуатацію в рюкзаку.
Інші вважають, що носити твердий і досить важкий ящик в руках просто незручно і цей варіант підходить тільки тим, хто відправляється на риболовлю з машиною. До речі, проблема ваги і громіздкість ящиків взимку легко вирішується за допомогою волокуш.

В итоге, в обязательный перечень снаряжения для рыбалки эти предметы входят в любом случае, вместе или по отдельности.
На самом деле, оптимальным решением будет использование и ящика, и рюкзака. Это позволит содержать снасти в порядке, иметь при себе ряд личных вещей. А в прохладное время года ящик может использоваться как место для сидения, в то время как полупустой рюкзак станет дополнительной защитой спины от ветра.

 

Рюкзаки для рыбалки

Существует несколько вариантов рюкзаков для рыбалки: крупные и компактные. В первом случае туда укладывается, в буквальном смысле слова, все (включая и разобранный подсак). Во втором случае рюкзак служит надежным хранилищем для небольших, но важных предметов: документов, телефона, аптечки и так далее. А снасти, подкормка и прочее размещаются в ящике.
В любом случае, такое снаряжение должно быть пошито из устойчивого к намоканию и изнашиванию материала, а наличие большого числа карманов, отделов и креплений приветствуется.

У даному каталозі можна знайти не тільки предмети з обов'язкового переліку спорядження для рибалки, але і товари, які вибираються опціонально: заброди, приманки, котушки та інше.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner