Продавець Везучий гачок розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
829 відгуків
Оптовим покупцям прайс листЗавантажити
Магазин риболовецького спорядження "Везучий гачок"
Графік роботи
  • Понеділок
    08:3016:30
  • Вівторок
    08:3016:30
  • Середа
    08:3016:30
  • Четвер
    08:3016:30
  • Пʼятниця
    08:3016:30
  • Субота
    08:3016:30
  • Неділя
    10:0016:30
Контакти
+380 (66) 725-05-19
+380 (96) 041-04-10
ViberПрийом замовлень
Везучий гачок
вул.5-го вересня 113, Мерефа, Україна
Lucky-hook.com.ualuckyhook2014@gmail.com+380960410410

Нейлонова і флюкарбоновая волосінь - плюси і мінуси

Нейлонова і флюкарбоновая волосінь - плюси і мінуси

Від якості, стійкості до навантажень і товщини риболовних снастей безпосередньо залежить і успішність риболовлі.

На сьогоднішній день існує три найбільш поширених матеріалу для виготовлення рибальської волосіні. Мова йде про нейлон, капроні й самому сучасному варіанті — флюкарбоне. Кожен з цих матеріалів має ряд важливих переваг для рибної ловлі, проте найбільшим попитом все ще користується нейлонова продукція. Саме її найчастіше вибирають не тільки аматори, але рибалки, які професійно займаються рибною ловлею в рамках різних змагань. У чому полягають плюси і мінуси флюкарбоновой ліски, а також чому нейлон залишається найпопулярнішим варіантом, ми розповімо в цій статті.

 

Переваги і недоліки нейлонової монолескі

Головними особливостями будь-ліски є непомітність у воді, міцність на розрив, стійкість до впливу вологи і температурних перепадів. Цим вимогам цілком відповідає класична нейлонова волосінь для рибної ловлі. Ці снасті мають всього декілька недоліків:

  • в кришталево чистій воді нейлон все ж видно (хоча і не кидається в очі);
  • «старіння» під впливом сонячних променів, води та інших факторів.

Переваг значно більше: тут і стійкість до навантажень, та великий вибір товщини і еластичність, і доступна вартість.

Суть в тому, що нейлонова волосінь з'явилася досить давно, і кожен рибалка вже встиг досконало оволодіти нею. Завдяки цьому плюси нейлону використовуються на всю котушку, а його мінуси будь цінитель рибної ловлі навчився обходити.

 

Плюси і мінуси флюкарбоновой волосіні для риболовлі

 

На відміну від нейлонових снастей, флюкарбоновые ліски з'явилися відносно недавно, а їх еластичність на порядок нижче ніж у продукту з нейлону. Деякі навіть порівнюють продукцію з флюкарбона з дротом, наскільки жорсткою вона здається в перший момент. Також послужила погану службу і надто агресивна реклама: флюкарбоновую волосінь наполегливо просувають як «невидиму у воді», що не зовсім відповідає дійсності. Також до мінусів можна віднести низьку міцність на розрив, що змушує обмежувати навантаження, вразливість в місцях вузлів (є загроза розв'язування) і малий вибір товщини. Проте є і плюси, причому істотні:

  • мінімальна помітність у воді;
  • стійкість до впливу світла, вологи, агресивного впливу факторів навколишнього середовища;
  • максимальна стійкість до тертя (що складно переоцінити, якщо ви рибалите з котушкою).

Завдяки цим якостям, використовуючи флюкарбоновую волосінь ви зможете вивести ваші навички рибної ловлі на новий рівень. Приміром, ця снасть незамінна для риболовлі в чистих водах, зимової ловлі, а також лову з фідером.

До речі, горезвісна жорсткість флюкарбона сильно відрізняється, в залежності від конкретного виробника. Важливо пам'ятати, що цей матеріал не з дешевих і не намагатися заощадити, інакше можна сильно розчаруватися.

 

Як перевірити матеріал виготовлення ліски?

 

Якщо ви вирішили поекспериментувати з волосінню з флюкарбона та збираєтеся на місцевий ринок, рекомендуємо звернути увагу на вартість і якість упаковки. На відміну від нейлонових, флюкарбоновые снасті недешеві, так що «супер вигідну» пропозицію або дорогий продукт відомого бренду в сумнівній упаковці краще не брати.

До речі, якщо ви вже придбали таку лісочку, та бажаєте переконатися в її якості, досить піднести сірника до кінчика ліски:
нейлоновий матеріал плавиться в процесі горіння;
флюкарбоновый матеріал розсипається в чорну золу.
У нашому каталозі є якісні снасті для рибної ловлі з різних матеріалів. А в разі необхідності ми завжди готові допомогти корисною порадою.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner