Вони прості в застосуванні, так як надійно закріплюються на різних видах волосяних оснащень і монтажах. Ловля інших видів риб на бойл також може бути успішною, але все ж традиційно метою використання таких приманок залишаються коропові оснащення.
Їх розмір варіруються у діапазоні від 8 до 25 мм в діаметрі. Як правило, кожен виробник має свою лінійку за цими параметрами, так само як і асортимент за різними смако-ароматичними добавками.
Вони можуть бути щільніше, тоді це pop up - бойл плаваючі. Відповідно, якщо їх щільність низька, вони будуть тонучими. Є нейтральні бойли що не спливають і не зав'язують в мулистому дні, а тримаються в шарі води. Щоб плаваючу наживку використовувати як нейтральну, можна підібрати до неї гачок оптимальної маси.
Ці приманки бувають розчинні і нерозчинні.
Спочатку плаваючі і нейтральні розчинні бойли використовувалися як насадки. Вони не занурюються в мул, а, поступово розпадаючись, можуть залучити коропа навіть здалеку. Всі інші бойли вважалися прикормочной. Зараз такий поділ не актуальний. Виробники більше не маркерують свої продукти як підгодовувальні або насадкові. Основний орієнтир у виборі приманки - умови лову та індивідуальні переваги кожного. На практиці насадочний бойл можна легко використовувати в якості закормочних.
Це одна з дорогих приманок, тому можливість виготовити її вдома цікавить багатьох рибалок. До того ж, складові для основи бойлів доступні в рибальських магазинах. На практиці ж докладені зусилля по самостійному виготовленню таких приманок часто не виправдовують себе: бойли не приваблюють рибу, тонуть в мулі, швидко розвалюються. При цьому вартість саморобних бойлові наближається до готових, а іноді і перевищує її. На вдалий улов при невеликих витратах можливо розраховувати тільки, якщо рибалка має значний досвід у виготовленні приманок і у нього є запас атрактантів та інгредієнтів.
Вибирати снасті і приманки в інтернеті зручно, а купувати вигідно. Тому все частіше рибалки воліють замовити бойли он-лайн. Клієнтам інтернет-магазину "Везучий гачок" доступні якісні товари за розумними цінами. Крім того компетентні менеджери допомагають вибрати продукт виходячи з конкретних умов лову, наближаючи її максимальну ефективність. Готові підгодовування високо цінуються серед рибалок. Адже вони створюються на основі випробувань і спостережень, а значить, здатні залучити коропа здалеку.
Попит народжує пропозицію і на ринку приманок є багато компаній, що пропонують бойли: Brain, Dolphin, Profmontazh і інші. Купити бойли цих виробників можна он-лайн в нашому спеціалізованому магазині.
Ми розглянули основні види бойлів і переваги готових приманок перед саморобними. Залишилося за малим - застосування можливостей бойлів на практиці. Бажаємо вам успіхів у цьому захоплюючому занятті!